Zápis a dokumenty ze shromáždění delegátů

Na webu OSH byla zveřejněna kompletní dokumentace ze shromáždění delegátů sborů konaném v Rudici 28. 3. 2015.

Odkaz na stránky OSH Blansko.

Úprava pracovní doby na OSH Blansko

VV se obsáhle zabýval dalším fungováním Kanceláře OSH.

Provozní doba kanceláře bude v pondělí a ve středu v čase
od 8 – 12 a 13 – 17 hodin.

Provoz bude zajišťovat člen VV Milan Hubený a starosta Mgr. Milan Vykydal telefon 725 823 517.

VV bude hledat zájemce o práci v kanceláři OSH, zejména s ekonomickým vzděláním, se znalostí podvojného účetnictví a problematiky dotací, a to na „Dohodu o PP „. Vzhledem k ukončení zastupování HVP p. Jitkou Křížovou již kancelář OSH nebude poskytovat služby HVP.

Zastoupení HVP zajišťuje p. Zlatuše Krejčí na adrese Smetanova 2, Blansko (1. patro „obchodu se svítidly") tel 604 535 094, nebo br. Zdeněk Špaček, tel 608 111 950.

8. 4. 2015

V Rudici se volilo nové okresní vedení a udělovala se vysoká vyznamenání

Složení VVa OKRR

Převzato z http://www.sdhsuchy.org/view.php?cisloclanku=2015032801&t=bbb    V sobotu 28. března 2015 se v Rudici uskutečnilo Shromáždění delegátů sborů, kde se volilo nové vedení Okresního sdružení hasičů (OSH) Blansko. Novým starostou byl zvolen Mgr. Milan Vykydal z SDH Velké Opatovice. Jeho náměstky se stali Pavol Herda z SDH Benešov a Jaroslav Ondrráček z SDH Bukovina. Do výkonného výboru pak byli zvoleni 3 vedoucí odborných rad a dalších 8 členů. Kompletní složení výboru, odborných rad a kontrolní a revizní rady bude zcela jistě brzy na webu OSH Blansko.

Celé shromáždění se neslo ve znamení loučení dosavadního starosty OSH Blansko a někdejšího dlouholetého starosty našeho okrsku Františka Nečase z Valchova. Nejprve mu byla hejtmanem udělena a předána Zlatá medaile Jihomoravského kraje. Současně byla Antonínu Zouharovi z SDH Senetářov udělena stříbrná medaile. V závěru shromáždění pak František Nečas obdržel Záslužný řád českého hasičstva. Jedná se o nejvyšší vyznamenání Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska (SH ČMS), které se uděluje za zvláště vynikající zásluhy za rozvoj dobrovolného hasičstva. Vyznamenání předal Ludvík Procházka, člen výkonného výboru SH ČMS, a Zdeňka Jandová, náměstkyně starosty Krajského sdružení hasičů Jihomoravského kraje.

8. 4. 2015

Opravený svoz na shromáždění do Rudice

Ke shlédnutí je nový opravený svoz na Okresní shromáždění delegátů do Rudice v sobotu 28.března 2015.

zde ke stažení

24. 3. 2015

Výsledky soutěže ve Vázání uzlů Šebetov 21.3.2015

Soutěže se v letošním roce zúčastnilo mimořádně málo hlídek. Zúčastněné sbory Šebetov, Doubravice nad Svitavou, Sychotin a Velká Roudka.

Celkové umístění v kategorii mladší:

1. Doubravice nad Svitavou

2. Šebetov

Celkové umístění v kategorii starší:

1. Sychotín

2. Doubravice nad Svitavou

3. Velká Roudka

Podrobné výsledky

23. 3. 2015

Nový termín okrskové soutěže

Na schůzi výboru okrsku dne 10.3.2015 byla schválena změna termínu  konání okrskové soutěže.

Konečný termín je tedy  9.5.2015,

Místo zůstává hřiště v Uhřicích,

příjezd na místo do 12.30 hod.

začátek ve 13.00 hod.

Přihláška I. kolo ke stažení zde

11. 3. 2015

Schůze výboru okrsku

V úterý 10.března 2015 v 18,00 hodin se uskuteční schůze výboru okrsku v restauraci pana Krajíčka v Knínicích. Na programu bude projednání změny termínu prvního kola v požárním sportu. Účast všech členů je nutná.

6. 3. 2015

7. ročník "Vázání uzlů"

Sbor dobrovolných hasičů v Šebetově

zve

na 7.ročník  soutěže ve Vázání uzlů

Datům konání: sobota 21. března 2015 v 14.00 hod.

Místo konání: Šebetov - kulturní dům

Kategorie: mladší, starší – soutěže se zúčastní pětičlenná hlídka

Časový rozvrh:   prezence od 13,15 do 13,45 hod

zahájení v 14,00 hod

OZ a pozvánka

1. 3. 2015

I. a II. kolo PS

Dne 18.2.205 se sešel VV OSH Blansko. Na svém jednání mimo jiné projednal zajištění I. a II. kola požárního sportu.

Okresní kolo se bude konat 23. května 2015 na ASK Blansko. Bude nutná změna konání naší okrskové soutěže.

V přílohách naleznete zápis z VV a pokyny k provedení I. kola požárního sportu.

Zápis z VV

Pokyny k provedení I. kola

28. 2. 2015

Školení rozhodčích

Školení rozhodčích požárního sportu 14.3.2015

Okresní odborná rada velitelů pořád v sobotu 14.3.2015 se v 8:30 ve zbrojnici SDH Lysice školení rozhodčích požárního sportu. Jedná se o školení nových rozhodčích i stávajících rozhodčích.

Za náš okrsek se školení zúčastnili a osvědčení získali:
Dominik Dračka SDH Pamětice
Ing. Antonín Habala a Jiří Habala SDH Šebetov